آزمایشگاه تخصصی شرکت پالایش نفت آفتاب

آزمایشگاه تخصصی شرکت پالایش نفت آفتاب، یک آزمایشگاه خصوصی،  معتبر، تجاری و مستقل است که در سال 1392 هم زمان با آغاز فعالیت پالایشگاه ایجاد شده است.

این آزمایشگاه که با هدف ارتقای سطح کیفی محصولات و برآورده ساختن سطح رضایت مشتریان تاسیس شده، توانسته است با کسب تأییدیه‌ی لازم مربوط به کیفیت محصولات از مراجع معتبر ملی و بین المللی، تأیید صلاحیت و دریافت گواهی نامه‌ی 17025 ISO/IEC در سال 1395 و تمدید این گواهینامه در مراحل مختلف، توانایی و تعهد خود را در خصوص انجام صحیح روش‌های آزمون و تضمین کیفیت نتایج ارائه شده به اثبات برساند.

آزمایشگاه شرکت با رعایت اصل مشتری مداری و حفظ اسرار مشتریان توانسته توجه شرکت‌های تولیدی و بازرسی ملی و بین الملی( SGS ، اطلس)  را به خود جلب کرده و قراردادهای موفقی را با این شرکت‌ها منعقد کند.

دریافت گواهینامه‌ی تأیید صلاحیت آموزشی در خصوص قیرهای نفوذی و ویسکوزیته گرید، از اداره استاندارد استان هرمزگان را نیز می‌توان از توانمندی‌های این آزمایشگاه برشمرد.

آزمایشگاه این شرکت با بهره مندی از تیم مدیریتی و کارشناسان آموزش دیده و تعامل بسیار نزدیک با اداره استاندارد استان هرمزگان، به عنوان آزمایشگاه آکرودیته و همکار سازمان استاندارد تمام تلاش خود را در مسیر تولید محصول با کیفیت برای تولید کنندگان داخلی به کار گرفته است که به سبب این تلاش بی وقفه، در سال‌های 1396 و 1398 موفق به دریافت جایزه‌ی واحد نمونه‌ی کنترل کیفیت گردید.

آزمایشگاه مذکور با توجه به مأموریت‌های تعریف شده بر اساس الزامات استاندارد ISO/IEC 17025 و اصول حرفه‌ای آزمایشگاهی فعالیت می‌نماید. کلیه‌ی فعالیت‌های آزمایشگاه این شرکت، به گونه‌ای تعریف شده است که هیچ یک از فعالیت‌های طرح شده با مأموریت‌ها و اهداف آزمایشگاه دارای تضاد منافع نباشد.